USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Chales Ceu E Mar Ubatuba Ubatuba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Chales Ceu E Mar Ubatuba Ubatuba Chalés Céu e Mar Ubatuba Ubatuba Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Chales Ceu E Mar Ubatuba

Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

51

Chales Ceu E Mar Ubatuba 3*

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in openbare ruimtes

 Zwembad

Buitenzwembad

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Gelegen in de wijk Praia da Lagoinha in Ubatuba, op sechts 25 minuten te voet van het Praia Vermelha do Sul strand, dit gastvrije Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel met 3 sterren biedt uitzichten op de tuin. Het pension biedt Wi-Fi in openbare gebieden.

Het hotel met 18 kamers is gelegen 3 km verwijderd van het Praia Brava da Fortaleza. Het strand Sununga ligt ook binnen 15 minuten met de auto vanaf Chales Ceu E Mar. Het pand is gesitueerd in de buurt van eilanden in Ubatuba. Er is ook een aanlegsteiger in de buurt van dit hotel.

Een kledingkast zijn aanwezig in de geconditioneerde slaapkamers. Ze hebben aparte badkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche.

Bar e Lanchonete Horizonte ligt zeer dicht bij het pand in Ubatuba, de afstand is op 100 meter verderop.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Praia da Maranduba
    2,6 km
  • Ilha do Pontal
    2,7 km
  • Cachoeira das Ruinas
    1,3 km
  • Maranduba
    4,4 km
  • Ilha Maranduva
    4,5 km
  • Casa de Farinha
    800 m
  • Small beach of Maranduba Island
    4,6 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven São José dos Campos
    111 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Parkeerplaats
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🚗

    Vind ik een parkeerplaats in gastvrije Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel?

    Gastvrije Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel uitchecken?

    Klanten van Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in gastvrije Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in gastvrije Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel is $50. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn togestaan bij gastvrije 3-sterren Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel?

    Gasten van gastvrije 3-sterren Chales Ceu E Mar Ubatuba hotel kunnen zowel met Mastercard, Visa en Elo kredietkaart, als ook met andere betaalwijzen betalen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-29
2026-08-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Chales Ceu E Mar Ubatuba, Brazilië

Rua Sao Paulo, 115, Ubatuba, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved